AquaMaster

Popis

12 modelov od 10 kW do 90 kW, kompaktné prevedenie.

 

AquaMaster

Tepelné čerpadlo voda-voda, zvlášť vhodné pre aplikácie so systémom studní. Výkonnostná trieda je odsupňovaná v dvanástich stupňoch od 10 kW do 90 kW – vyniká výborným pomerom cena/výkon a veľmi tichou prevádzkou.

Po celý rok vám tepelné čerpadlo AquaMaster voda-voda zabezpečí príjemnú tepelnú pohodu a lacný ohrev TUV. Tepelné čerpadlo AquaMaster voda-voda pracuje s veľmi vysokou účinosťou COP = 5,9  a prevádzkovou spoľahlivosťou. Vďaka teplote vstupnej vody až 60°C je teda vhodné aj pre rekonštrukcie ohrievacích systémov.

Ďalšou výhodou je takmer nemerateľná hlučnosť antivibračne uloženého kompresoru, čo umožňuje umiestniť tepelné čerpadlo kdekoľvek bez toho, aby rušilo nepríjemným hlukom. Na prianie je možné dodatočne dodať tepelné čerpadlo AquaMaster voda-voda s nadštandardnou výbavou, ako je ovládanie cez internet alebo GSM telefón, chladenie alebo viacokruhová regulácia, ktorá umožní napríklad ohrev vody v bazéne. Všetky TČ typu voda-voda do 20 kW výkonu môžu byť vybavené na primárnej strane koaxiálnym výmenníkom, a preto nie je nutné predraďovať oddeľovací výmenník z dôvodu usadzovania vápenatých usadenín vplyvom tvrdosti vody, čím sa šetria zákazníkom značné financie. Koaxiálny výmenník je bez navýšenia ceny a jedná sa o svetový unikát nielen na českom a slovenskom trhu.Tepelné čerpadlá je možné vybaviť setom pre lacné pasívne chladenie podlahou.

Zaradenie
Voda-voda